Tisk ze stránek firmy Puzzele PostCards

puzzle, Tiešais pasts, puzzle postcards, Reklāma, Tūrisms, Ceļojumi, direct mail, Apsveikumi

Ilustrāciju / attēlu iespējas

Puzzle Postcards pārsvarā ir 10x15cm lielas ar 15 puzles daļām. Pēc klienta vēlmes iespējams izgatavot dažādu izmēru un kontūru puzles. Nav nekādu problēnu izgatavot regulāras un neregulāras ģeometriskas kontūras, piem.: aboliņa lapas, mobilā telefona, hamburgera, LV kartes u.c. Citas interesantas variācijas: viena puzles sastāvdaļa nav ievietota, teksts uz daļu aizmugures, personalizētas Puzzle Postcards tiešajam pastam.

Puzzle Postcards ļauj realizēt daudzas idejas. To izmanto kā reklāmas, tūrisma, ceļojumu un/vai apsveikuma pastkartes.

Reklāma - Reklāmas aģentūras, bankas, politiskās partijas, tālruņa operatori, autodīleri, aviokompānijas, dzelzceļi, farmācijas uzņēmumi, viesnīcas, ielügumi uz kongresiem, seminäriem, izstädëm, TV un radiostacijas, tiešajis un personalizētais pasts.

Tūrisms/Ceļojumi - Pilis, muižas, pilsētas, muzeji, heraldika, ZOO, botāniskie dārzi, akvaparki, tūrisma industrijas objekti un atrakcijas, Adrijas un Vidusjüras, nocionālie parki, pasaules un vietējās metropoles, Izraēlas motīvi.

Apsveikumi - Apsveikumu kartinas, Ziemassvētku un Lieldienu kolekcijas, reliģiskie motīvi, bērnu motīvi, dzimšanas dienu, laulību, folkloras motīvi.

Motīvi var būt gan fotoattēli, gan zīmēti, ilustrēti, pilnā pastkartes laukumā.