Puzzle PostCards

Ainulaadsed postkaardid tervitusteks, turismiobjektide tutvustamiseks ja reklaamiks.
Otsepostitus, mis tekitab huvi ja töötab efektiivselt!
Deutsch Deutsch English English Franēais Nederlands Italiano Espanol
Belgian Suomi Svenska Norsk Ελληνικά Polski Magyar Pусском Hrvatski
Romānć български Turkish українська Eesti Latviešu Slovenčina Čeština
Vali keel

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mailKontaktid
Telefon: +420 724 157 401
office@puzzlepostcards.com

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mail

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mail

Illustratsioonide / pildi võimalused

Pusle-postkaartide mõõtmed on reeglina 10x15 cm ja need sisaldavad 15 pusle-tükki. Tellimustööna on võimalik toota erisuuruse ja/või kujuga kaarte. Korrapärase geomeetriaga või erikujulised tooted pole meie jaoks probleem. Toome näiteks: ristikheinalehe-kujuline, mobiiltelefoni-kujuline, hamburgeri-kujuline, Suurbritannia-kujuline, jne. Teised huvitavad vormid on: ühe pusle-tüki puudumine kaardilt, kirjad pusle-tükkide tagaküljel ja personaliseeritud pusle-kaardid otsepostitusteks.

On olemas veel palju teisi võimalusi, kuidas kasutada pusle-postkaarte. Neid saab kasutada reklaamimiseks, turismiobjektide tutvustamiseks ja/või tähtpäevade puhul tervituste saatmiseks.

Reklaam - reklaamikompaniid, pangad, poliitilised parteid ja erakonnad, sideoperaatorid, autotootjad, lennufirmad, raudtee-ettevõtted, meditsiini-ettevõtted, hotellid, restoranid, kutsed konverentsidele, seminaridele ja messidele, televisioonikanalid ja raadiojaamad, otsepostitused.

Turismiobjektid - lossid ja häärberid, suu- ja väikelinnad, vapikujutised, muuseumid, loomaaiad, botaanikaaiad, spa-d ja veepargid, kuurordid ja lõbustuspargid, piirkonna tutvustused, rahvuspargid ja monumendid, maailma suurlinnad, Iisraeli motiivid.

Tähtpäevade kaardid - õnnesoovid ja tervitused, jõulud ja munapühad, kiriklikud motiivid, uue aasta tervitused, lastekaardid, lapse sünni õnnitlused, pulmakaardid, folkloori motiivid.

Kaartide kujundusmotiivid võivad olla fotod või teised illustratsioonid, täiskujundusega või osaliselt katvad.

 
TOPlist
Lisa lehekülg lemmikutesse Prindi lehekülg
Kõik õigused kaitstud Puzzle PostCards Copyright © 2008, webdesign Cursor © 2008