Puzzle PostCards

Unikátne reklamné, turistické a príležitostné pohľadnice.
Personalizovaný direct mail, ktorý osloví, zaujme a zaberie!
Deutsch Deutsch English English Français Nederlands Italiano Espanol
Belgian Suomi Svenska Norsk Ελληνικά Polski Magyar Pусском Hrvatski
Română български Turkish українська Eesti Latviešu Slovenčina Čeština
Vyberte si svoj jazyk

puzzle, pohľadnice, puzzlové pohľadnice, reklamné, turistické, príležitostné, direct mail, personalizovaný direct mail, hladáme obchodného partnera, výhradné zastúpenieRýchly kontakt
telefón: +420 724 157 401
office@puzzlepostcards.com

puzzle, pohľadnice, puzzlové pohľadnice, reklamné, turistické, príležitostné, direct mail, personalizovaný direct mail, hladáme obchodného partnera, výhradné zastúpenie

puzzle, pohľadnice, puzzlové pohľadnice, reklamné, turistické, príležitostné, direct mail, personalizovaný direct mail, hladáme obchodného partnera, výhradné zastúpenie

Ako to funguje

Puzzlové pohľadnice sú dômyselnou kombináciou pohľadnice, informačného letáku a puzzle skladačky. Zloženie a výrobný postup puzzlových pohľadníc sú chránene patentom. Vydavateľstvo Puzzle PostCards je jediným svetovým výrobcom puzzlových pohľadníc.

Zväčšiť a ukázať všetky stránky Puzzlové pohľadnice sa posielajú poštou ako bežné pohľadnice s napísanou adresou, nalepenou poštovou známkou a napísaným textom na rubnej strane. Puzzlové pohľadnice nie je potrebné vkladať do obálky.
Zväčšiť a ukázať všetky stránky Podľa európskych poštových tarifov je poštová známka pre puzzlové pohľadnice totožná so známkou ako pre bežné pohľadnice.
Zväčšiť a ukázať všetky stránky Čo nám to poštár doručil? Po odlepení ochrannej fólie na lícnej strane, je možné obrázok mnoho razy rozložiť a zložiť ako puzzle skladačku a ochrannú fóliu znovu nalepiť na svoje miesto.
Zväčšiť a ukázať všetky stránky A čo sa to objavilo pod puzzlíkmi? Po vyňatí puzzle dielikov z obvodového rámčeka sa odkryje prostredná strana, kde je adresát oslovený reklamou, textom, alebo obrázkom.
Zväčšiť a ukázať všetky stránky Prekvapenie na viac! Čo takto si poskladať puzzlíky znova a teraz naopak. Veď puzzlové pohľadnice majú strany štyri, tak prečo ich pre reklamu nevyužiť?

 
TOPlist
Pridať k obľúbeným Vytlačiť stránku
Všetky práva vyhradené Puzzle PostCards Copyright © 2008, webdesign Cursor © 2008