Puzzle PostCards

Ainulaadsed postkaardid tervitusteks, turismiobjektide tutvustamiseks ja reklaamiks.
Otsepostitus, mis tekitab huvi ja töötab efektiivselt!
Deutsch Deutsch English English Franēais Nederlands Italiano Espanol
Belgian Suomi Svenska Norsk Ελληνικά Polski Magyar Pусском Hrvatski
Romānć български Turkish українська Eesti Latviešu Slovenčina Čeština
Vali keel

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mailKontaktid
Telefon: +420 724 157 401
office@puzzlepostcards.com

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mail

Otsepostitus,puzzle, postcards, puzzle postcards, jigsaw puzzlesadvertising, touristic, greetings, direct mail, personalised direct mail

Kuidas see töötab?

Pusle-postkaart on ainulaadne kombinatsioon postkaardist, informatsioonikandjast ja kontuurmõistatusest. Nende postkaartide tootmine toimub ainulaadse patenteeritud tehnoloogia alusel vaid ühe tootja poolt maailmas.

Suurenda ja näita kõiki lehti Pusle-postkaarte saab saata nagu tavalisi postkaarte. Kaardi tagaküljel on koht margile, aadressile ja tervitustekstile. Pusle-postkaarti pole postitamisel vaja asetada ümbrikusse.
Suurenda ja näita kõiki lehti Euroopa postitariifide kohaselt kehtib pusle-postkaardile sama postimaks nagu tavalisele postkaardilegi.
Suurenda ja näita kõiki lehti Mida postiljon teile tõi? Kui on kattekile pusle-postkaardilt eemaldatus, siis võib seda korduvalt lahti võtta ja uuesti kokku panna.
Suurenda ja näita kõiki lehti Mis on peidus pusle-tükkide all? Kui pusle-tükid on eemaldatud, siis avaneb ruum täiendava reklaami või muu teksti paigutamiseks.
Suurenda ja näita kõiki lehti Üllatus! Kui paneme pusle-tükid raami sisse tagasi, kuid seekord tagurpidi pööratult? Nagu näete on pusle-postkaartidel neli külge. Kasutage neid kõiki.

 
TOPlist
Lisa lehekülg lemmikutesse Prindi lehekülg
Kõik õigused kaitstud Puzzle PostCards Copyright © 2008, webdesign Cursor © 2008