Puzzle PostCards

Unikátní reklamní, turistické a příležitostné pohlednice.
Personalizovaný direct mail, který osloví, zaujme a zabere!
Deutsch Deutsch English English Français Nederlands Italiano Espanol
Belgian Suomi Svenska Norsk Ελληνικά Polski Magyar Pусском Hrvatski
Română български Turkish українська Eesti Latviešu Slovenčina Čeština
Vyberte si svůj jazyk / Select your language

puzzle, pohlednice, puzzlové pohlednice, reklamní, turistické, příležitostné, direct mail, personalizovaný direct mailRychlý kontakt
telefon: +420 724 157 401
office@puzzlepostcards.com

puzzle, pohlednice, puzzlové pohlednice, reklamní, turistické, příležitostné, direct mail, personalizovaný direct mail

puzzle, pohlednice, puzzlové pohlednice, reklamní, turistické, příležitostné, direct mail, personalizovaný direct mail

Jak to funguje?

Puzzlové pohlednice jsou důmyslnou kombinací pohlednice, informačního letáku a puzzle skládačky. Složení a výrobní postup puzzlových pohlednic jsou chráněny patentem. Vydavatelství Puzzle PostCards je jediným světovým výrobcem puzzlových pohlednic.

Zvětšit a ukázat všechny strany Puzzlové pohlednice se posílají poštou jako běžné pohlednice s vepsanou adresou, vylepenou poštovní známkou a vepsaným textem na rubu. Puzzlové pohlednice není třeba vkládat do žádné obálky.
Zvětšit a ukázat všechny strany Podle evropských poštovních tarifů je poštovní známka pro puzzlové pohlednice totožná se známkou pro běžné pohlednice.
Zvětšit a ukázat všechny strany Copak nám to pošťák doručil? Po sloupnutí ochranné folie na lícové straně je možné obrázek mnohokráte rozložit a složit jako puzzle skládačku.
Zvětšit a ukázat všechny strany A co se to objevilo pod puzzlíky? Po vyjmutí puzzle dílků z obvodového rámečku se odkryje prostřední strana, kde je adresát osloven reklamou!
Zvětšit a ukázat všechny strany Překvapení navíc! Co takhle si poskládat puzzlíky znovu, a tentokráte naruby? Vždyť puzzlové pohlednice mají strany čtyři, tak proč je pro reklamu nevyužít!

 
TOPlist
Přidat k oblíbeným Vytisknout stránku
Všechna práva vyhrazena Puzzle PostCards Copyright © 2008, webdesign Cursor © 2008